Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
ZANIMLJIVO... /

Uhićen suradnik HDZ-ove ministrice podnio ostavku u Ministarstvu kulture. Želi se spasiti istražnog zatvora

Njega se sumnjiči za korupciju i uzimanje mita od 39 tisuća eura i jednog pametnog sata. Uz njega, ponovno je uhićen bivši dekan Geodetskog fakulteta Almin Đapo, ali i bivši profesor na istom fakultetu Boško Pribičević

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Nakon što su otkrivena nova uhićenja u sklopu istrage na Geodetskom fakultetu, uhićen je i dugogodišnji bliski suradnik i pomoćnik ministrice kulture, Davor Trupković.

Kako je reporterki RTL-a Ani Mlinarić potvrdila njegova odvjetnica, Trupković je sada podnio ostavku u Ministarstvu kulture.

Tom odlukom želi se spasiti od određivanja istražnog zatvora zbog ponavljanja djela.

Podsjetimo, njega se sumnjiči za korupciju i uzimanje mita od 39 tisuća eura i jednog pametnog sata. Uz njega, ponovno je uhićen bivši dekan Geodetskog fakulteta Almin Đapo, ali i bivši profesor na istom fakultetu Boško Pribičević.

Za poslove snimanja oštećenih objekata Trupković je, sumnjiči ga Ured EU tužitelja, uzimao mito kako bi posao dobio Geodetski fakultet. Dio radova Fakultet nije mogao obaviti, već su angažirali druge tvrtke, a novac je, sumnjaju, završio kod njih.

POGLEDAJTE VIDEO: Ministrica Nina Obuljen Koržinek potvrdila da je uhićen njezin suradnik Davor Trupković

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike