Stigli prvi neslužbeni rezultati ponovljenih izbora

Kolinda Grabar Kitarović uvjerljivo je pobiejdila na ponovljenim izborima za predsjednika na izbornom mjestu Turanj-Sajavec.

18.1.2015.
20:45
VOYO logo

Kolinda Grabar-Kitarović je izborni pobjednik i na izbornom mjestu Turanj-Sajevac, gdje je u nedjelju ponovljen izbor za predsjednika Republike Hrvatske zbog neregularnosti sedam dana ranije.

Kako se neslužbeno doznaje, glas joj je dalo 80 birača, a protukandidat Ivo Josipović dobio je šest glasova.

U županijskome izbornom povjerenstvu nisu se mogli dobiti rezultati danas održanih izbora.

Ponovljeni izbor je regularan te je sada na Državnom izbornom povjerenstvu (DIP) da do sada obrađenom broju glasova doda i ove posljednje te da proglasi službene i potpune rezultate, rekao je Hini predsjednik Županijskog izbornog povjerenstva za Karlovačku županiju.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

"Izboru se odazvalo 86 od ukupno 483 birača, nevažećih listića nije bilo, te današnji izbor mogu proglasiti regularnim te bez ijedne primjedbe", rekao je Ivan Perković.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
ksw
NE PROPUSTI 21. VELJAČE!
VOYO logo
Još iz rubrike
Image
NASA IZNENADILA /

Pitali smo Hrvate što bi napravili da ide smak svijeta: 'Žena, muškarac da se priklope, saviju...'