Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
POSLJEDNICE OLUJNOG NEVREMENA /

Policija otkrila u kakvom je stanju djevojčica na koju je palo stablo u Zagrebu, zbraja se i materijalna šteta

Uz jezero Jarun u Skate parku uslijed nevremena odlomio se dio stabla čija grana je pala te ozlijedila maloljetnicu

VOYO logo
VOYO logo

Nevrijeme koje je u petak oko 18 sati poharalo Zagreb, rušilo stabla i čupalo krovove te izazvalo prekid električne energije za 600 kućanstava na zapadu grada, komentirala je i policija.

Djevojčica je van životne opasnosti

Oko 18.35 sati na Trešnjevci na Aleji Matije Ljubeka uz jezero Jarun u Skate parku uslijed nevremena odlomio se dio stabla čija grana je pala te ozlijedila maloljetnicu. Liječnička pomoć pružena joj je u Kliničkom bolničkom centru Zagreb gdje je utvrđeno da je teško ozlijeđena, no kako policija neslužbeno doznaje, djevojčica je van životne opasnosti.

Na području grada uslijed pada grana oštećeno je desetak osobnih automobila te autobus javnog gradskog prijevoza. Materijalna šteta je neutvrđena, stoji u priopćenju PUZ-a.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike