SLAVLJE ZBOG BIH /
Skakalo se u Manduševac, a pogledajte tko je snimljen na Trgu i što je dama nosila na sebi
Nakon što je početkom godine u Zagrebu pokrenut pilot-projekt ZET-a u kojem je nekoliko tramvaja opremljeno sustavom za besplatan interent, Zagrebački holding je najavio još jedan novitet.
Naime, sličan pilot-projekt pokreće se i u ZET-ovim autobusima pa će se putnici u autobusima moći spajati na internet već od današnjeg dana. "WIFi će prvo moći koristiti putnici na liniji 109", navodi se u tvitu kojeg je jučer objavio Zagrebački holding.