Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Vijesti /

Inspektori rada postaju tajni agenti!

Državni inspektorat dobiva nove ovlasti. Inspektori rada će imati pravo izvida, oduzimanja dokaza, oduzimanja videomaterijala, nadzora, pravo ulaska u tvrtku.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Najavio je to u velikom intervjuu za Novi list ministar rada Mirando Mrsić. Prema njegovim riječima, inspektori će imati sve ovlasti osim što neće imati naoružanje.

Ukratko, inspektori će biti poput tajnih agenata. "Ide se i u tajne operacije, tajne nadzore, potpuno drugačiji način rada", poentirao je Mrsić.

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Mirando-Mrsic-Inspektori-rada-postaju-tajni-agenti.

Nešto vas je oduševilo, naljutilo, rastužilo ili potaknulo da potražite dodatne informacije? Za slanje konstruktivnih, smislenih komentara uveli smo posebnu adresu komentari@portal.net.hr kako bismo i dalje saznali što mislite o temama o kojima pišemo.

Namjera nam je redovito objavljivati komentare čitatelja za koje procijenimo da su konstruktivni te da iz njih svi zajedno možemo nešto naučiti.

Pišite nam.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike