FOTO: /

Mraz i bura stvaraju teške muke u prometu

Od 6,35 sati, dionica autoceste A 1 između čvorova Sveti Rok i Maslenica zbog bure je otvorena samo za osobna vozila, izvijestio je Hrvatski autoklub.

28.10.2010.
12:20
VOYO logo

Državna cesta D 54 Maslenica-Zaton Obrovački i dionica Jadranske magistrale D 8 od Bakra do Novog Vinodolskog otvorene su za sav promet.

Na Jadranskoj magistrali od Novog Vinodolskog do Karlobaga, zabrana je prometovanja za autobuse na kat, vozila s kamp prikolicama i motociklima, a od Karlobaga do Svete Marije Magdalene dodatno i za dostavna vozila, te vozila s natkrivenim tovarnim prostorom.

Autocesta A 6 Rijeka-Zagreb, između čvorova Delnice i Kikovica, samo u smjeru Rijeke zatvorena je za: teretna vozila teža od 3,5 t, vozila s natkrivenim tovarnim prostorom, autobuse, motocikle i vozila s kamp-prikolicama.

Magla mjestimice smanjuje vidljivost u središnjoj Hrvatskoj i Slavoniji, a zbog niskih temperatura moguća je poledica, posebice na mostovima, nadvožnjacima i vijaduktima. Smanjena je vidljivost na dionicama autoceste A 3 Bregana-Lipovac, od Novske do Nove Gradiške i od Slavonskog Broda do Velike Kopanice.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Na graničnim prijelazima nema dužih čekanja. Granični prijelaz Plovanija otvoren je samo za vozila do 3,5 t.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

U prekidu su katamaranske linije: Rijeka-Mali Lošinj i Rijeka-Rab-Novalja. Trajekti i katamarani na ostalim linijama plove prema redu plovdbe.

I Zagrepčane je jutros dočekao prvi ovosezonski mraz i temperatura od tri stupnja ispod ništice. Led na prozorima automobila vozače je iznenadio, ali nije stvorio poteškoće u prometu.

Prethodni članci:

arti-201010060217006 arti-201005150306006 arti-201001280681006 arti-201008060151006 arti-201009081014006

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
ksw 104
USKORO
VOYO logo
Još iz rubrike
Image
HLADNA JUTRA /

Stiglo je proljeće: Dani sve topliji i sunčaniji, ali ne zadugo