Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
BANDIĆ I BALDASAR POTPISALI SPORAZUM: /

'Nema ništa prirodnije od ove suradnje'

Splitski i zagrebački gradonačelnik danas su potpisali sporazum o suradnji na lokalnim izborima.

VOYO logo
VOYO logo

"Mislim da vam je svima poznata povijest Bandića, i on je iz SDP-a otišao zbog sličnih razloga zbog kojih sam otišao i ja. Čini mi se da nema ništa prirodnije od ove suradnje", rekao je Ivo Baldasar, prenosi N1 televizija.

Baldasar je kazao kako je dobro da u ovoj "politički neurednoj situaciji" dvije opcije počnu i formalno surađivati.

"Vrlo brzo ćemo to i proširiti na druge gradove i općine koje nisu zadovoljne s ovom bipolarnom situacijom lijevih i desnih u Hrvatskoj", poručio je Baldasar.

Milan Bandić kazao je kako on "živi socijaldemokraciju 16 godina u Zagrebu".

"Oni je pokušavaju četiri godine i vidite što su napravili." Rekao je da se mogla čuti izjava "da nema trećeg puta", a da će se oni truditi pokazati suprotno.

I on je kazao kako će pokušati okupiti "široki spektar koalicijskih partnera" kojima je "pun kufer ovakve situacije".

Zagrebački gradonačelnik je kazao kako "ova Vlada definitivno odlazi" te da on očekuje izbore "kao da će biti sutra".

"Nema tu mucanja ni dileme. Nema poglavice, ne zna se tko pije, tko plaća. Mi smo spremni za izbore sutra", objašnjava Bandić.

Baldasar je kazao i kako se u Splitu u ponedjeljak osniva gradska organizacija stranke Milan Bandić 365 - Stranka rada i solidarnosti.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike