GRAD JE POD DIMOM /
Mostar na rubu katastrofe: Grad zatrpan s 500 tona smeća, sad prijeti i zaraza na 40 stupnjeva
Iako se već duže vrijeme govori da će zbog povećanja naknade za obnovljive izvore energije s početkom iduće godine struja poskupjeti, sada iz Vlade stižu drugačije vijesti.
Kako je objavio Dnevnik Nove TV, Vlada je pronašla rješenje da građani od Nove godine plaćaju jeftiniju, a ne skuplju struju.
"Povećanje naknade za obnovljive izvore energije tako neće poništiti smanjenje PDV-a", kazao je Ante Čikotić, državni tajnik u Ministasrtvu zaštite okoliša i energetike.
Dok je, prema tvrdnjama iz resornog ministarstva, rješenje za kućanstva pronađeno, za velike, industrijske potrošače ono se još traži.