Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
BIVŠI SANADEROV SPIN DOKTOR TVRDI: /

'Da, bavim se PR-om, ali s Ivicom Todorićem nemam veze'

Maček je bio glasnogovornik HDZ-a od 2002. do 2007. godine. Nakon pobjede HDZ-ovaca na parlamentarnim izborima 2003. Ivo Sanader ga je imenovao predstojnikom Ureda za odnose s javnošću, tj.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Medijska kampanja Ivice Todorića traje već mjesecima. Od propasti Agrokora i otvaranja istrage pravosudnih vlasti Todorić se oglašava na blogu, a prije nekoliko dana je otvorio i YouTube kanal.

Otkako je krenuo u medijsku ofenzivu posrnulog vlasnika Agrokora često se u medijskom prostoru povezuje s Ratkom Mačekom, bivšim glasnogovornikom HDZ-a iz vremena Ive Sanadera.

Ove glasine pojačale su se nakon što je režirani intervju s Todorićem vodio Goran Mališ, dugogodišnji glavni urednik Varaždinske televizije na kojoj je početkom karijere radio i Maček, a jedno je vrijeme bio i suvlasnik iste. No, nagađanja je demantirao sam Maček.

"Istina je to da se bavim PR-om i kriznim komuniciranjem te radimo teške stvari, ali nemam veze s Todorićem", rekao je za tportal.

Maček je bio glasnogovornik HDZ-a od 2002. do 2007. godine. Nakon pobjede HDZ-ovaca na parlamentarnim izborima 2003. Ivo Sanader ga je imenovao predstojnikom Ureda za odnose s javnošću, tj. glasnogovornikom Vlade. Bio je dijelom afere Fimi media, Županijski sud osudio ga je na godinu dana zatvora, no presudu je kasnije srušio Vrhovni sud.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike