ODUŠEVLJEN JE /
Komentator CBS-a: 'Hrvatska nije dobra kao nekada, ali magija je moguća'
Rušenje kuća je definitivno manje zahtjevan posao od građenja. Za tu radnju ne treba puno stručnosti niti spretnosti, treba samo malo 'mućnuti' glavom i misliti na vlastitu sigurnost.
Koliko god trošno i bezazleno izgledao dotični objekt za rušenje, s batom i nekoliko nonšalantnih udaraca teško će se elegantno urušiti.
Jedan 'majstor' od zanata, rušenju je pristupio upravo onako kako nije trebao. http://webcafe.net.hr/forwarduse/video/inner.html?select=201105240019503