Aktualni hrvatski prvak minimalno je slavio na gostovanju u Karlovcu. Pogodak odluke zabio je 18-godišnji Mario Šitum, i to u svom debitanskom nastupu za seniorsku momčad u HNL-u.

27.2.2011.
0:06

Karlovac. Stadionu "Branko Čavlović-Čavlek". Gledatelja: 1.000. Sudac: Ante Burilo (Osijek). Strijelac: 0:1 Šitum (12).Dinamo nije mogao bolje otvoriti utakmicu u Karlovcu. Već u 12. minuti Fatos Bećiraj je proigrao mladog Šituma koji je s desetak metara zatresao domaću mrežu. Nakon ranog gola, gosti iz Zagreba su malo primirili igru, a nova uzbuđenja vidjeli smo pred kraj prvoga poluvremena.

arti-201102260317006U 42. minuti Karlo Primorac je bio u izglednoj situaciji, ali je loše pucao, pa vratar Kelava nije imao težak posao. Domaći napadač je to akcijom naljutio svog trenera jer je imao dvojicu suigrača u boljoj poziciji.

I na startu drugog dijela Karlovčani su imali dobru priliku, ali ovoga puta je loše reagirao Paracki. Nakon toga se igra odvojila na sredini terena, bilo je i puno pogrešaka, a u samoj završnici treneri su izmjenama pokušali sačuvati vodstvo (Dinamo) ili doći barem do boda (Karlovac).

arti-201102250776006Rezultat se ipak više nije mijenjao i hrvatski prvak je prilično jednostavno došao do nova tri boda, povećavši prednost ispred Hajduka na velikih sedam bodova prednosti, a ostalo je još 11 kola do kraja prvenstva.