Bivši napadač Hrvatskog dragovoljca i Kamen Ingrada ušao je na teren u 77. minuti, a samo dvije minute kasnije pogodio je mrežu Koblenza za konačnu pobjedu Kaiserslauterna od 3:0.

11.12.2009.
23:48

Srđan Lakić je duže vrijeme imao problema s ozljedama, no konačno se potpuno zdrav vratio na teren. U dresu Kaiserslauterna, za kojeg je potpisao 2008. nakon što je dvije sezone bio u berlinskoj Herthi (a dio je proveo na posudbi u nizozemskom Heraclesu) – opet trese mreže.

Nakon što su Adam Nemec u 16. te Erik Jendrišek u 53. minuti zatresli mrežu Koblenza, slavlje K'lauterna potvrdio je 26-godišnji Dubrovčanin samo dvije minute nakon što je zamijenio strijelca Nemeca.

Lakić je u igru ušao u 77. minuti, a u 79. je sjajno pratio ubacivanje s lijeve strane, pravovremeno utrčao u gostujući šesnaesterac i zakucao loptu iza leđa nemoćnog vratara Koblenza.