Igrači Josea Mourinha izvukli su 2:2 na gostovanju kod Barija. U utakmici u kojoj je poznati talijanski sudac Roberto Rosetti dosudio čak tri jedanaesterca jedini gol iz igre zabio je Goran Pandev.

17.1.2010.
13:25

Bari je poveo 2:0 golovima iz penala u 60. i 63. minuti, nakon što su prekršaje u svom kaznenom prostoru napravili iskusni braniči Intera – Argentinac Walter Samuel i Brazilac Lucio. Oba puta precizan s bijele točke bio je Barreta.

U nastavku dvoboja Inter je smanjio preko Gorana Pandeva kojem je to bio prvi gol za novu momčad, da bi u 74. minuti Diego Milito iz jedanaesterca donio milanskoj momčadi jedan bod.

U prvom dvoboju 20. kola Cagliari je kod kuće svladao Livorno 3:0 pogocima dvostrukog strijelca Larriveyja (3, 50) te Jede (64). Za domaćine nije zaigrao Mario Brkljača, kao ni za goste Dario Knežević.