Na otvaranju novog stadiona u Guadalajari, u čiju izgradnju je uloženo 150 milijuna dolara, meksički prvoligaš Guadalajara Chivas je pred 45.000 gledatelja pobijedio Manchester United 3:2.

31.7.2010.
13:23

arti-201007260151006Središnja figura utakmice bio je meksički reprezentativac Javier Hernandez zvani Chicarito koji je ovoga ljeta iz Chicasa preselio upravo u redove Uniteda. Hernandez je u prvom poluvremenu igrao za svoju staru momčad i već je u osmoj minuti postigao pogodak.

arti-201007290368006Minutu kasnije izjednačio je Cris Smaling. U 38. minuti Adolfo Bautista je ponovo doveo Meksikance u vodstvo. U drugom poluvremenu, Chicarito je prešao na stranu Manchester Uniteda, ali nije uspio zabiti u istoj utakmici i za novi klub, iako je svaka momčad postigla još po gol.

Prvo je na 3:1 povisio Hector Reynoso u 59. minuti, a poraz Uniteda ublažio je Nani u 80. minuti.