U samom finišu susreta na Villa Parku atmosfera na terenu je došla do točke usijanja.

27.12.2010.
21:16

arti-201012260225006Tottenhamova klupa žestoko je reagirala nakon duela Roberta Piresa i Garetha Balea, a bivši igrač Arsenala, koji se nedavno vratio na Otoku, krenuo je u verbalni obračun s trenerom gostiju Harryjem Redknappom. Teži incident spriječili su pomoćni sudac i menadžer Ville Gerrard Houllier.

Inače, Tottenham je kao gost u Birminghamu vodio 2:0 pogocima Rafael van der Vaart (23, 67), ali je u 82. minuti Marc Albrighton vratio nadu domaćinima. To je samu završnicu utakmice učinilo vrlo nervoznom, pa su i živci u oba tabora bili vrlo napeti.

Luka Modrić je za londonski sastav igrao do četvrte minute sudačke nadoknade kada se u jednom duelom ozlijedio, pa ga je zamijenio Vedran Ćorluka.