Hrvatski napadač Eduardo da Silva ipak nije izašao na travnjak stadiona St. Andrew's protiv Birmingham Cityja, na kojem je u veljači 2008. doživio težak prijelom noge.

27.3.2010.
21:34

Arsene Wenger nije uvodio Dudua u igru, a Arsenal je odigrao mršavih 1:1 protiv Birminghama, te bi ga remi mogao izbaciti iz utrke za naslov.

Topnici su poveli preko Samira Nasrija u 81. minuti, a za domaćine je izjednačio Kevin Phillips u sudačkoj nadoknadi.

Hull City je na svom terenu lakoćom svladao Fulham sa 2:0. Za domaćine je prvo zabio Jimmy Bullard iz jedanaesterca u 16. minuti, dok je Craig Fagan u 48. potvrdio pobjedu Hulla.

West Ham United je doživio novi udarac i sve je manje izgleda da će trener Gianfranco Zola preživjeti novi poraz. Čekićari su ovoga puta na svom terenu izgubili od Stoke Cityja, a strijelac jedinog gola na susretu bio je Ricardo Fuller u 69. minuti.

Wolverhampton Wanderers i Everton odigrali su bez golova, 0:0.