Kobe Bryant se opet istaknuo sa 40 koševa i Lakersi su uspjeli sačuvati prednost i pobijediti Oklahomu City Thunder s 111:108. Gosti su imali šut za produžetak, ali nisu pogodili.

23.12.2009.
12:07

Kako su gosti pojačali pritisak pred kraj zadnje četvrtine, Lakersi su dobili i realizirali šest slobodnih bacanja u zadnje dvije minute.

Russell Westbrook je imao priliku omogučiti svojoj ekipi produžetak, ali je promašio tricu za izjednačenje u zadnjim sekundama utakmice.

Kobe Bryant bio je među šest igrača Lakersa koji su imali dvoznamenkasti učinak, dodavši osam skokova i šest asistencija. Pau Gasol je upisao svoj osmi double-double s 15 koševa i 11 skokova.

Kevin Durant je postigao 30 pogodaka, a Westbrook dodao 21 poen i 13 asistencija za goste iz Oklahome, kojima je ovo peti poraz u šest utakmica.

Rezultati:

Washington Wizards - Philadelphia 76ers 105:98 Charlotte Bobcats - Detroit Pistons 88:76 Boston Celtics - Indiana Pacers 103:94 New York Knicks - Chicago Bulls 88:81 Minnesota Timberwolves - Atlanta Hawks 87:112 Memphis Grizzlies - Golden State Warriors 121:108 Dallas Mavericks - Portland Trail Blazers 81:85 Houston Rockets - Los Angeles Clippers 108:99 Los Angeles Lakers - Oklahoma City Thunder 111:108