Reprezentacija Brazila se nalazi na turneji po Engleskoj, a nakon pobjede od 3:0 protiv Izraela upisala je i pobjedu nad Ukrajinom. Novo slavlje su u Derbyju osigurali Dani Alves i Alexandre Pato.

13.10.2010.
10:55

BRAZIL: Victor - Dani Alves, Thiago Silva, David Luiz, Andre Santos (Adriano 45) - Ramires (Sandro 53), Lucas, Elias (Wesley 87) - Pato (Nilmar 78), Carlos Eduardo (Giuliano 65), Robinho (Andre 83)

UKRAJINA: Dykan - Mandziuk, Fedeckij, Kučer, Romančuk - Timosčuk, Rotan - Gusev (Hudobiak 45), Alijev, Polejovi (Gai 74) - Milevskij (Seleznjov 62)Brazilci su lako došli do pobjede i u svom drugom dvoboju u Engleskoj. Prvi pogodak je iz voleja postigao Dani Alves u 23. minuti, dok je u 64. minuti Pato zabio za 2:0 i postavio konačan rezultat.

Brazilci su dominirali cijelu utakmicu, a 13.000 gledatelja je vidjelo susret s puno lijepih poteza.

Za domaćina utakmice je odabran Derby i Park Stadium jer u tom gradu živi najviše Ukrajinaca u Engleskoj.