Velika svađa u Hajduku

Splitskom klubu napokon je krenulo. U prvoj utakmici proljetnog dijela prvenstva na Poljudu je pao Slaven Belupo 5:0, a onda se dogodio potres. I to tamo gdje ga nije trebalo biti.

1.3.2010.
12:18
VOYO logo

arti-201002280179006Hajduk je furiozno krenuo u nastavak prvenstva, ali na Poljudu je situacija daleko od idilične, barem kad su unutarnje borbe u pitanju.

Na internom klupskom primanju za juniore i kadete, koji su osvojili Hrvatski kup na nedavnim turnirima u Umagu, dogodila se teška svađa između predsjednika Uprave Joška Svaguše i šefa omladinskog pogona Gorana Vučevića, koji je jedan od najzaslužnijih za uspjehe Hajdukovog pomlatka.

Po pisanju Slobodne Dalmacije, svađa se dogodila u Bijelom salonu pred mnoštvom svjedoka taman usred velikog slavlja i bila je žestoka. Osim osobnih odnosa koji su narušeni već neko vrijeme, dvojac se navodno sukobio i zbog Vučevićevog inzistiranja da se u rad škole uključe kao treneri Ivo Šeparović i Hari Vukas.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Svaguša, pak, inzistira na rezanju troškova, a Vučeviću je na kraju zaprijetio da će ga potjerati iz kluba, na što je bivši prvi trener i napustio Bijeli salon.

Žalosno je što se sve to odigrava upravo u vrijeme uspjeha mlađih kategorija, koje predvodi upravo Vučević, te što je ovim sukobom u pitanje doveden rad jedne, očito kvalitetne garniture. Podsjetimo, u Vučevićevoj ekipi je i Joško Vlašić, koji je na Poljud došao upravo na inzistiranje mladog splitskog stručnjaka.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
ksw
NE PROPUSTI 21. VELJAČE!
VOYO logo
Još iz rubrike
Image
RIBE U ŠOKU /

Došao novi kit koji ne treba parazite da ga čine ljepšim i nijedna pus*y mu ne može odoljeti