STRAVA U ŠKOLI /

Učiteljica izbola curicu (7) po vratu i licu: Preminula je u bolnici

Image
Foto: Profimedia

Djevojčica je pronađena s ubodnim ranama na vratu i licu, rekao je u ponedjeljak dužnosnik lokalne vatrogasne službe Reutersu, a kasnije je umrla u bolnici

11.2.2025.
7:04
Profimedia
VOYO logo

Učiteljica u svojim čestrdesetima iz Južne Koreje priznala je da je nožem nasmrt izbola sedmogodišnju djevojčicu u školi u u gradu Daejeon u Južnoj Koreji te je nakon toga završila u bolnici zbog samoranjavanja.

Učiteljica, navodno u svojim 40-ima, još nije uhićena jer policija istražuje detalje napada, piše Sky News.

Image
HOROR USRED BIJELA DANA /

Maskirani muškarac kucao ljudima na vrata pa ih napadao nožem: 'Upomoć, izboden sam'

Image
HOROR USRED BIJELA DANA /

Maskirani muškarac kucao ljudima na vrata pa ih napadao nožem: 'Upomoć, izboden sam'

Djevojčica je bila učenica škole u kojoj je učiteljica radila, ali policija je rekla da još nije utvrdila osobni odnos između njih. Pronašla ju je baka u teškom stanju, rekao je dužnosnik Ureda za obrazovanje grada Daejeona tijekom brifinga za medije u utorak.

Pronađena je s ubodnim ranama na vratu i licu, rekao je u ponedjeljak dužnosnik lokalne vatrogasne službe Reutersu, a kasnije je umrla u bolnici.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

POGLEDAJTE VIDEO: Napadač sa šetnice u Zadru još uvijek je na slobodi

Tekst se nastavlja ispod oglasa
jarak
NOVA EPIZODA
VOYO logo