Tinejdžer se ubio skokom u rijeku punu piranja!
Tinejdžera iz Bolivije nasmrt su izgrizle piranje kada je prošlog četvrtka pijan skočio u rijeku nastanjenu mesoždernim ribama.
Tijekom vožnje kanuom po rijeci u blizini grada Rosario del Yata pijani 18-godišnjak odlučio je počiniti samoubojstvo skokom s kanua u rijeku punu piranja.
Mesožderne ribe odmah su napale mladića, a ustanovljeno je da je 18-godišnjak umro od prevelikog gubitka krvi. Za smrt tinejdžera doznalo se kada je lokalna radiopostaja objavila vijest o krvoločnom napadu piranja.
Policija vjeruje da je 18-godišnjak počinio samoubojstvo jer je bio ribar i jako dobro je znao da veliki broj piranja nastanjuje rijeku Yata.
Strani mediji napominju kako su smrtonosni napadi piranja vrlo rijetki, unatoč zlom glasu koji ih prati.
403 Forbidden