" /> " /> " />
Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Osvrnula se i na medije /

Srbijanska premijerka otkrila: 'Planirano je Vučićevo ubojstvo. Planirano je dugo i detaljno'

"S ovakvim rezultatima, nemate što zamjeriti predsjedniku i onda mu besprizorno i besramno krenete na sina. Sve je postalo dozvoljeno!"

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Srpska premijerka Ana Brnabić izjavila je kako je bio planiran atentat na predsjednika Srbije Aleksandra Vučića

"Planirano je dugo i detaljno. Formirane su paralelne strukture u Ministarstvu unutrašnjih poslova (MUP) i vođene su kampanje u tajkunskim medijima, koje su prenosili i mediji u regiji kako bi Vučića dehumanizirali i od njega i njegove obitelji napravili kriminalni klan", rekla je Brnabić za TV Pink.

Dodala je kako bi u trenutku njegovog eventualnog fizičkog smaknuća mediji rekli "da nije ništa čudno, da je to i zaslužio, on je bio mafijaš, a političar samo za javnost".

'Sve ovo usmjereno je protiv Vučića'

"S ovakvim rezultatima, nemate što zamjeriti predsjedniku i onda mu besprizorno i besramno krenete na sina. Sve je postalo dozvoljeno!", kaže premijerka. 

"Mladić se kriminalizira, na naslovnicama je tajkunskih medija i tjednika, pripisuje mu se da vodi navijačke klubove, da trguje nogometašima, da je blizak kriminalnim klanovima, a to je, vidjeli smo proteklih mjeseci, jako opasno. Sve ovo usmjereno je protiv Vučića", govori srpska premijerka. Istaknula je kako je sigurna da je bilo planirano ubojstvo Vučića.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike