Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
vojska molila građane pomoć /

Pronađene krhotine vojnog zrakoplova vrijednog 100 milijuna dolara: Pilot se katapultirao...

Olupina aviona vrijednog 100 milijuna dolara koji je nestao u nedjelju poslijepodne - otkrivena je u ruralnom okrugu Williamsburg, rekle su vlasti

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Vojni dužnosnici pronašli su ostatke vojnog zrakoplova F-35 koji je nestao nakon što se pilot katapultirao iznad Južne Karoline.

Olupina aviona vrijednog 100 milijuna dolara koji je nestao u nedjelju poslijepodne - otkrivena je u ruralnom okrugu Williamsburg, rekle su vlasti, javlja BBC.

Pilot se katapultirao iz pilotske kabine i padobranom skočio na sigurno u četvrti North Charleston.

Javnost je zamoljena da pomogne pronaći avion.

U izjavi od ponedjeljka, vojni dužnosnici rekli su da su krhotine pronađene "dva sata sjeveroistočno od zajedničke baze Charleston".

Službenici su svoju potragu usmjerili oko jezera Moultrie i jezera Marion, sjeverno od grada Charlestona - posljednje poznate lokacije mlažnjaka.

"Nesreća je trenutačno pod istragom i nismo u mogućnosti pružiti dodatne pojedinosti kako bismo očuvali integritet istražnog procesa", priopćeno je.

Borbeni zrakoplov je bio ostavljen u načinu autopilota kada se pilot katapultirao, rekao je glasnogovornik Joint Base Charleston za NBC News, dodajući da je možda bio u zraku neko vrijeme, što je kompliciralo njegovo otkriće.

POGLEDAJTE VIDEO: Četrnaest ljudi je poginulo u padu aviona u Amazoniji. Putnci su putovali u regiju radi sportskog ribolova

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike