ENERGETSKI RAT? /
JANAF na novom udaru! Na adresu Europske komisije stigla tužba: 'To se ne može opravdati'
Akvarij u Dubai Mallu, jedan od najvećih akvarija na svijetu i simbol raskoši, procurio je te je policija morala evakuirati dio trgovačkog centra.
"Došlo je manjeg problema, jedne pukotine, i voda je procurila", rekao je jedan od dužnosnika koji se odbio predstaviti novinaru agencije Reuters.
Akvarij u Dubai Mallu jedan je od najvećih na svijetu, visine 8,3 metara i sa staklenom stijenkom dužine 32,8 metara kroz koju posjetitelji mogu vidjeti gotovo 85 životinjskih vrsta. U akvariju živi i preko 400 morskih pasa i raža.
Kako javljaju mediji,pred trgovačkim centrom nalazi se više vatrogasnih vozila. Glasnogovornik kompanije Emaar Properties koja vodi trgovački centar rekao je kako će istražiti incident.