Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
RAZLOG NEPOZNAT /

Pao je X, tisuće korisnika ne mogu pristupiti Muskovoj društvenoj mreži

Neki su korisnici javili da imaju problema s učitavanjem objava, odnosno osvježavanjem vremenske crte, kao i prikazivanjem komentara i interakcija ispod objava

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Društvena mreža X, nekadašnji Twitter, u vlasništvu milijardera Elona Muska, bila je nedostupna desecima tisuća američkih korisnika u subotu, pokazuju podaci Downdetectora koji prati prekide u radu.

Korisnici u SAD-u počeli su prijavljivati probleme oko osam sati ujutro po istočnom vremenu, odnosno oko 16 sati po hrvatskom vremenu. Pola sata kasnije, više od 25.000 američkih korisnika prijavilo je probleme u radu društvene mreže i u mobilnoj aplikaciji i web verziji, navodi CNN.

Probleme su imale i tisuće korisnika u Ujedinjenom Kraljevstvu i u drugim zemljama.

X se još nije oglasio

Neki su korisnici javili da imaju problema s učitavanjem objava, odnosno osvježavanjem vremenske crte, kao i prikazivanjem komentara i interakcija ispod objava.

X se nije oglasio o problemima s mrežom, niti odgovorio na zahtjeve za komentarom CNN-a i CNBC-ja. Dodatne informacije o uzroku pada nisu poznate.

Korisnici se s poteškoćama suočavaju još od četvrtka. Prema podacima s X-ove developerske platform, u petak su zabilježene "smanjene performanse" kod prijave u sustav, a problemi još traju.

X je prošle godine objavio da ima oko 250 milijuna aktivnih korisnika dnevno.

POGLEDAJTE VIDEO: Elon Musk regrutira potencijalne majke preko društvenih mreža: Jednoj se kraj priče vjerojatno nije svidio

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike