Lepa Taševa, sestra ozlijeđene Marije Taševe, pronađena je popodne među mrtvima u požaru u kočanskom klubu. Njezin otac, koji ju je tražio po skopskim bolnicama, objavio je da je njegova Lepa nažalost među mrtvima.
Marija, 20-godišnja djevojka koja je jedna od ozlijeđenih u požaru u diskoteci u Kočanima, posvjedočila je za RTL Danas da je u trenutku izbijanja požara bila gužva te da je pala na tlo dok je izlazila van.
"Moja sestra je izgubljena. Ne možemo je naći ni u jednoj bolnici. Sada ovdje čekamo rezultate da vidimo hoćemo li je naći, ako ne, eventualno u Skoplju", rekla je prije nekoliko sati.
U požaru je poginulo najmanje 59 osoba, a 155 ih je ozlijeđeno, objavio je ministar unutarnjih poslova Panče Toškovski. U trenutku požara u klubu je bilo 500 ljudi, a prodano je 250 ulaznica. Među poginulima je troje maloljetnika, dok su 22 osobe u kritičnom stanju.
POGLEDAJTE VIDEO: Tuga i užas u Sjevernoj Makedoniji. Marija: 'Moja sestra je nestala, nema je u bolnicama...'