Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Svijet /

Dali milijunsko mito za upis sinova na fakultet, profesor ih zeznuo

Bračni par iz Hong Konga tuži bivšeg profesora s Harvarda jer su mu dali oko dva milijuna dolara za upis sinova na taj fakultet, no njihova se imena na kraju ipak nisu našla na popisu primljenih.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Da obrazovanje može biti zaista skupo te da korupcije ima i na prestižnim sveučilištima potvrđuje i slučaj bračnog para iz Kine, koji je bivšem profesoru s Harvarda Marku Zimnyju isplatio oko dva milijuna dolara za upis njihovih sinova na to sveučilište.

Profesor nije ispunio svoj dio dogovora te mladići nisu uspjeli upisati studij na Harvardu, zbog čega su ogorčeni roditelji odlučili tužiti Zimnyja.

Profesor uložio u nekretnine

Bračni par iz Hong Konga u tužbi tvrdi da im je bivši profesor s Harvarda obećao da će im pomoći oko donacija elitnim fakultetima kako bi se njihovi sinovi upisali na željeni fakultet.

Profesor je optužen za prijevaru, kršenje ugovora i neopravdano bogaćenje, a ujedno se od njega traži da vrati novac. Zimny odbacuje sve optužbe bračnog para, no otkriveno je da je ulagao velike svote novca u nekretnine.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike