'Dosta nam je krvi!' /

Bejzbol palicama napadnuti studenti u Novom Sadu, djevojka teško ozlijeđena

Image
Foto: R.Z./ATA Images/Pixsell

Strogo osuđujemo ovaj napad i zgroženi smo stanjem našeg društva u kojem je ovakva situacija uopće moguća, poručili su studenti

28.1.2025.
8:12
R.Z./ATA Images/Pixsell
VOYO logo

Noćas, oko tri sata su fizički napadnuti studenti u Novom Sadu. Jedna djevojka je ozbiljno ozlijeđena i nalazi se u Kliničkom centru Vojvodine. Četvorica muškaraca su bejzbol palicama napala grupu studenata koji su lijepili naljepnice i iscrtavali šablone "Tri mjeseca, tri mosta".

Prema riječima napadnutih studenata, ista dva muškarca koja su ih napala, s još dvojicom, kasnije su napala bejzbol palicama i drugu grupu studenata u blizini osnovne škole. Tom prilikom su jednoj studentici nanijete teške ozlijede. Navodi se da su je šutirali i udarali palicama. Ostali studenti koji su napadnuti, uspjeli su i zadobili lakše tjelesne ozlijede, javlja RTV.

Image
KUHAJU, KARTAJU... /

Cijelu noć su blokirali najprometniju gradsku cestu u Beogradu: Pogledajte kako su studenti provodili vrijeme

Image
KUHAJU, KARTAJU... /

Cijelu noć su blokirali najprometniju gradsku cestu u Beogradu: Pogledajte kako su studenti provodili vrijeme

"Strogo osuđujemo ovaj napad i zgroženi smo stanjem našeg društva u kojem je ovakva situacija uopće moguća. Zahtijevamo da se osobe odgovorna za napad na studente u što kraćem razdolblju identificiraju i da se prema njima postupa u skladu sa zakonom.

Apeliramo na sve nadležne institucije da se što prije uključe i počnu raditi svoj posao. Dosta nam je krvi!", napisali su studenti i na svom službenom Instagram profilu.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

POGLEDAJTE VIDEO: Vučić hrvatske studente proglasio špijunima SOA-e: Nakon četverodnevne drame napokon se vratili doma

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
jarak
Gledaj odmah bez reklama
VOYO logo
Još iz rubrike