'Stiskao me za dva najintimnija mjesta'

Ganac Anthony Annan ne preza ni od kakvih prljavih poteza što je ponovno dokazao i na susretu svog Rosenborga i Valerenge (3:1) u kojem je protivnika stiskao za intimne dijelove tijela.

8.10.2010.
13:02

Rosenborg je od 18. minute na svom terenu gubio s 1:0, a devet minuta kasnije dudac je dosudio penal za domaćina.

Dok se Iversen pripremao za izvođenje kaznenog udarca, na rubu šesnaesterca su se gurali igrači kako bi bili u što boljoj poziciji u slučaju da se lopta odbije, a veznjak Anthony Annan je odlučio smiriti Andrea Murija na vrlo prljav način.

"On je zaista to učinio i stiskao me za dva najintimnija mjesta. Za to bi suci trebali dijeliti kartone", izjavio je nakon susreta Muri, a njegov trener Martin Andersen dodao:

"Annan je gurao prste u njegovu stražnjicu i sudac ga je morao kazniti", smatra Andersen, dok je strateg Rosenborga Nils Arne Eggen branio svog igrača:

"Izgubili su s 3:1. Smiješno je kriviti Annana i suca nakon poraza", izjavio je Eggen.

Annanu ovo nije prvi incident takve vrste. U susretu protiv Aalesunda je ugrizao napadača Thora Hognea Aaroya za prsa, a kasnije se branio da nije ugrizao njega, već samo dres.