Šibenski 'krvnici' naletjeli na minu

Nogometaši CSKA iz Moskve plasirali su se u natjecanje po skupinama Europske lige nakon što su i u uzvratnom dvoboju 4.

24.8.2010.
23:34

Domaćini su poveli u 76. minuti pogotkom Cafua, koji je nekako provukao loptu ispod vratara Igora Akinfejeva. Radost Ciprana trajala je samo osam minuta jer su Rusi ekspresno uzvratili.

U 84. minuti nakon velike gužve u šesnaestercu i niza odbijanaca, Seydou Doumbia je zabio pogodak za Moskovljane, da bi u 89. iz daljine potegnuo Mark Gonzalez i uhvatio na spavanju vratara Anorthosisa za drugi gola CSKA te pobjedu 2:1.

Prva utakmica prošloga tjedna u Moskvi završila je pobjedom ruske momčadi 4:0. Ostali uzvratni dvoboji 4. pretkola Europske lige, među kojima i Unirea - Hajduk, te Dinamo - Györ, na rasporedu su u četvrtak.