Runji svih 90 minuta, Lovrenu klupa

Vratar hrvatske reprezentacije Vedran Runje branio je svih 90 minuta za Lens, koji je u 27. kolu francuskog prvenstva na svom terenu odigrao protiv PSG-a 1:1 (0:0).

7.3.2010.
12:47

Lens je vodio golom Roudeta (66) sve do posljednje minute sudačke nadoknade kada je Sessegnon izjednačio. Nakon ovoga remija, oba kluba su i dalje bodovno izjednačena, sada imaju po 34 boda.

Dejan Lovren ostao je čitavu utakmicu na klupi Lyona. koji je na gostovanju kod Boulogne-sur-Mera odigrao 0:0. Lyon je tako propustio priliku barem privremeno preuzeti vodstvo na ljestvici, sada ima bod manje od Bordeauxa i Montpelliera, koji igraju međusobno u nedjelju, ali i tri utakmice više od Bordeauxa te jednu od Montpelliera.

Auxerre je pogotkom Jelena (38) minimalno pobijedio Valenciennes, a istim je rezultatom Rennes kod kuće svladao Monaco. Strijelac jedinog gola za domaćine bio je Bocanegra u 28. minuti dvoboja.

U posljednjoj subotnjoj utakmcii 27. kola francuskog prvenstva Saint-Etienne i Lille igrali su 1:1 (1:1). Poveli su domaći golom Rivierea (17), a izjednačio je Dumont (22).