ROMA RAZBILA SAMPDORIJU, UDINESE PORAŽEN OD EMPOLIJA: / Ćorić i Balić ostali zacementirani na klupama

U susretu 12. kola talijanskog nogometnog prvenstva Roma je na Olimpicu pobijedila Sampdoriju sa 4-1 upisavši prvu pobjedu u zadnja četiri kola

11.11.2018.
17:18

Roma je napokon prekinula crni niz koji je trajao tri kola porazivši Sampdoriju sa 4-1. Domaćin je poveo 3-0 golovima Juana Jesusa (19), Patrika Schicka (59) i Stephana el Shaarawyja (72). Sampa je smanjila u 89. minuti preko Gregoriea Defrela, a samo dvije minute kasnije El Shaarawyja je zabio za 4-1. Ante Ćorić nije nastupio za Romu.

Empoli je pobijedio Udinese 2-1, a Andrija Balić nije nastupio za goste. Chievo i Bologna su odigrali 2-2 pa Chievo niti nakon 12 kola nema niti jednu pobjedu. U ranije odigranom susretu Atalanta je u Bergamu pobijedila Inter s 4-1 prekinuvši niz od čak sedam uzastopnih prvenstvenih pobjeda milanske momčadi.

Derbi tek dolazi

Na terenu su bila su čak četvorica hrvatskih reprezentativaca - Ivan Perišić i Brozović su otpočetka bili u sastavu Intera, dok je Šime Vrsaljko ušao u 71. minuti, a u istoj minuti je kod Atalante u igru ušao Mario Pašalić.

Večeras se još sastaju Sassuolo i Lazio, te Milan - Juventus. Na ljestvici vodi Juventus sa 31 bodom i utakmicom manje, na drugom mjestu je Napoli sa 28 bodova, a Inter na trećem mjestu ima 25 bodova.