Rat u svlačionici: Zabio gol, a trener mu psovao majku!

Iako se super bogati Manchester City pobjedom u prošlom kolu probio na 2. mjesto u Premiershipu, uprava Građana čini se nema baš previše razloga za zadovoljstvo.

5.10.2010.
21:05

City je pobjedom od 2:1 nad Newcastleom preskočio United i Arsenal, te se probio na drugo mjesto s četiri boda zaostatka za vodećim Chelseajem. No, taj pothvat ima i svoju 'mračnu' stranu...

Građani su pred svojim navijačima poveli pogotkom Carlosa Teveza iz 18. minute, da bi šest minuta kasnije na 1:1 poravnao Gutierrez. Na kraju se to pokazao i konačan rezultat prvog dijela. Na poluvremenu - kaos u svlačionici u Cityja! Najprije je trener Roberto Mancini kritizirao igrače za lošu igru u prvih 45. minuta, a zatim mu je u riječ upao Tevez rekavši kako je momčad postavljena previše zatvoreno. Talijanski stručnjak odgovorio je psovanjem majke argentinskom igraču koji se, kako navode otočki mediji, pokušao obračunati s menadžerom, no spriječili su ga suigrači.

Mancini je nakon toga prekinuo s davanjem daljnjih uputa i izjurio iz svlačionice.

City je na kraju pogotkom Adama Johnsona (75) izborio pobjedu, a Tevez je igru napustio četiri minute prije kraja. Engleski mediji dodaju kako ne znaju da li je sukob izglađen, ali napominju kako je Argentinac ipak pružio ruku svome treneru prilikom izlaska s terena.

Zanimljiva je činjenica kako su strijelci za City bili upravo dvojica igrača s kojima Mancini nema dobre odnose, Tevezom i Johnsonom.