Posljednji Ducksi dobili prve Blackhawkse

Hokejaši Anaheim Ducksa, najlošije plasirana momčadi u Pacifičkoj diviziji, iznenađujuće su sa 3:1 slavili na gostovanju kod Chicago Blackhawksa, vodećeg sastava u Centralnoj diviziji.

11.1.2010.
13:19

Najzaslužniji za pobjedu gostiju bio je vratar Jonas Hiller koji je skupio čak 42 obrane. Anaheima je u prvoj trećini poveo 2:0 pogocima Coreyja Perryja u osmoj i Sakua Koivue u 17. minuti.

Chicago je smanjio prednost gostiju u 16. minuti zadnje trećine preko Duncana Keitha, no Finac Teemu Selanne je pogodio praznu mrežu samo nekoliko sekundi prije kraja dvoboja za četvrtu uzastopnu pobjedu Anaheima.

Ovo je drugi poraz u nizu za Blackhawkse, koji su nadigrali svoje protivnike u udarcima prema vratima sa 43-12, ali im to nije pomoglo.