Pogledajte kako je Chelsea unakazio jadni WBA!

14.8.2010.
23:04

Chelsea je već u 1. kolu Premiershipa pokazao zube i iskalio se na nemoćnom West Bromwich Albionu zabivši mu šest pogodaka.

Golijadu je u Londonu otvorio Malouda već u šestoj minuti udarcem iz blizine.

Na povećanje vodstva engleskog prvaka čekalo se do posljednje minute prvoga dijela kada se u strijelce prvi put upisao Didier Drogba.

arti-201008140169006Nakon deset minuta igre u nastavku reprezentativac Obale Bjelokosti je nakon neuspješnog pokušaja Johna Terryja iz blizine zabio treći Chelseajev gol.

Četvrti pogodak čekao se do 63. minute, a potpisao ga je Frank Lampard.

arti-201008140134006Samo pet minuta kasnije Drogba je svoju sjajnu večer okrunio hat-trickom te je u 70. uz veliki pljesak navijača napustio travnjak, a u igri ga je zamijenio Salomon Kalou.

Menadžera Chelseaja Carla Ancelottija je na samom kraju utakmice, u 90. minuti, razveselio Malouda svojim drugim golom kojim je do kraja dotukao nemoćnog protivnika.

U nedjelju na Anfield Roadu veliki derbi igraju Liverpool i Arsenal, dok Manchester United u ponedjeljak igra svoj susret s Newcastleom.

Premiership, 1. kolo: Tottenham Hotspur - Manchester City 0:0 Wolverhampton Wanderers - Stoke City 2:1 Wigan Athletic - Blackpool 0:4 Aston Villa - West Ham United 3:0 Blackburn Rovers - Everton 1:0 (KALINIĆ 14) Bolton Wanderers - Fulham 0:0 Sunderland - Birmingham City 2:2 Chelsea - West Bromwich Albion 6:0