Nuggets skinuli Lakerse

Iako su igrali bez ponajboljeg NBA strijelaca Carmela Anthonyja, Nuggetsi su pobijedili Los Angeles Lakerse sa 126:113. Najzaslužniji za trijumf bili su Chauncey Billups i J.R. Smith.

6.2.2010.
14:09

Billups je zabio 39 koševa, uključujući devet trica, dok je Smith dodao 27 poena. U redovima Denvera bili su još raspoloženi i Chris Andersen sa 15 skokova, dok je Ty Lawson ubacio 13 koševa uz šut 5-6.

Kod Lakersa je najefikasniji bio Kobe Bryant sa 33 poena, od kojih je čak 20 zabio u prvih 15 minuta utakmice. Pau Gasol je dodao po 17 koševa i 17 skokova, dok je Shannon Brown postigao 13 poena.

U Bostonu su domaćini tek u posljednjoj četvrtini slomili otpor New Jersey Netse i slavili sa 96:87. Gosti su u posljednju četvrtinu ušli s poenom prednosti, no raspoloženi Eddie House je ubacio svih svojih deset koševa u tom dijelu utakmice i tako je doveo Celticse do pobjede.

Ray Allen je sa 26 koševa napadački bio najzaslužniji za treći uzastopni trijumf Bostona. U redovima New Jerseyja najučinkovitiji je bio Brook Lopez sa 19 poena, dok je Darren Harris dodao 17.