Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
POLICIJA PRONAŠLA EKSPLOZIV /

Novi šokantni detalji o smrti poljskog predsjednika!

Ne navodeći izvore, poljski dnevnik Rzeczpospolita piše da su tužitelji i stručnjaci za eksplozive pronašli tragove TNT-a i nitroglicerina na krilima i u kabini zrakoplova koji se srušio prije dvije godine, pri čemu je poginuo poljski predsjednik Lech Kaczynski i još 95 ljudi.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Poljski istražitelji pronašli su tragove eksploziva u ostacima vladina zrakoplova koji se srušio u Rusiji prije dvije godine, pri čemu je poginuo poljski predsjednik Lech Kaczynski i još 95 ljudi, objavio je u utorak poljski dnevnik Rzeczpospolita.

Ne navodeći izvore, list piše da su tužitelji i stručnjaci za eksplozive pronašli tragove TNT-a i nitroglicerina na krilima zrakoplova i u kabini, uključujući 30 sjedala. Tragovi eksploziva pronađeni su i na području gdje se Tu-154 srušio približavajući se maloj zračnoj luci u blizini Smolenska 10. travnja 2010.

Ruski istražitelji okrivili su za nesreću poljsku posadu jer je pokušala sletjeti u gustoj magli, dok su Poljaci tvrdili da kontrolori letenja nisu smjeli dopustiti pilotima da pokušaju sletjeti.

U službenim izvješćima istražitelji su istaknuli da nisu pronašli dokaze o upletenosti treće strane u nesreću.

Nisu, međutim, isključili mogućnost da tragovi eksploziva potječu od neaktiviranih bombi iz Drugog svjetskog rata koje su ostale na području na kojem se srušio zrakoplov, piše list.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike