Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
ONI SU NAJVEĆI VLASNIK ŠOPING CENTARA U HRVATSKOJ: /

Supernova grupa preuzela još četiri trgovačka objekta

Supernova grupa je preuzimanjem zagrebačkog Garden Malla i još tri retail parka u Hrvatskoj postala vodeća tvrtka u Hrvatskoj po broju trgovačkih centara u svom vlasništvu.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Austrijska Supernova grupa preuzela je šoping centar Garden Mall u Zagrebu, retail parkove u Koprivnici i Sisku te retail park u Požegi, koji je još u projektnoj fazi, piše Poslovni.hr.

Riječ je o kupnji provedenoj putem javnog nadmetanja za navedeni kreditni portfelj društva HETA ASSET RESOLUTION AG, povezanog s Hypo bankom.

Ovim preuzimanjem je Supernova grupa postala vodeća tvrtka u Hrvatskoj po broju trgovačkih centara u vlasništvu, jer u svom vlasništvu otprije ima još sedam objekata diljem zemlje.

Supernova će nove projekte razvijati u moderne i suvremene šoping objekte, s fokusom na zadovoljstvo kupaca i posjetitelja, u skladu s postojećim modelom razvoja Supernova centara na hrvatskom tržištu.

Supernova centri u Hrvatskoj lani su zabilježili pozitivno poslovanje, što je dovelo do značajnog rasta prometa u 2016. godini.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike