Nova majstorija Nike Kranjčara!

Tottenham je u 3. kolu FA Cupa sa 4:0 pregazio protivnike, a Kranjčar i Modrić su prvi put igrali zajedno od početka susreta.

2.1.2010.
19:59

arti-200912280772006Momčad Harryja Redknappa lako je preskočila prepreku u najstarijem klupskom nogometnom natjecanju zahvaljujući odličnoj igri Nike Kranjčara koji je u 35. minuti nakon asistencije Luke Modrića s vrha šesnaesterca prvi put zatresao mrežu Peterborougha.

Hrvatski reprezentativac je u 57. minuti iz blizine povećao prednost svoje momčadi, dok je za 3:0 zabio Jermaine Defoe u 70. minuti. Konačan rezultat postavio je Robbie Keane u petoj minuti sudačke nadoknade iz penala.

arti-200912280661006Bio je to prvi susret Spursa u kojem su veznjaci hrvatske reprezentacije zaigrali zajedno od prve minute. Modrić je odigrao cijelu utakmicu, dok je Kranjčar teren napustio u 73. minuti. Vedran Ćorluka nije ulazio u igru.

arti-200912290048006Aston Villa je s 3:1 pobijedila Blackburn, a bivši napadač Hajduka Nikola Kalinić je bio jedini strijelac svoje momčadi u 55. minuti susreta.

arti-200912150792006Dobar nastup je imao i Ivan Klasnić. Njegov je Bolton sa 4:0 pobijedio slabašni Lincoln City, a Killer je asistirao Yongu Leeju za drugi gol svoje momčadi u 51. minuti te je šest minuta kasnije napustio teren.

FA Cup, 3. kolo: Aston Villa - Blackburn Rovers 3:1 Blackpool - Ipswich Town 1:2 Bolton Wanderers - Lincoln City 4:0 Everton - Carlisle United 3:1 Fulham - Swindon Town 1:0 Huddersfield - West Bromwich Albion 0:2 Leicester City - Swansea City 2:1 Middlesbrough - Manchester City 0:1 Millwall - Derby County 1:1 MK Dons - Burnley 1:2 Nottingham Forest - Birmingham City 0:0 Plymouth Argyle - Newcastle United 0:0 Portsmouth - Coventry City 1:1 Preston North End - Colchester United 7:0 Scunthorpe United - Barnsley 1:0 Sheffield Wednesday - Crystal Palace 1:2 Southampton - Luton Town 1:0 Sunderland - Barrow 3:0 Torquay United - Brighton & Hove Albion 0:1 Tottenham - Peterborough United 4:0 Wigan Athletic - Hull City 4:1