Nevjerojatno: U samo tri dana ponovio se ludi triler!

Nakon što je Bayern u nedjelju u pravoj golijadi svladao Stuttgart s čak 5:3, dvoboj istih suparnika, ovog puta u Kupu, opet je ponudio nevjerojatnu utakmicu.

23.12.2010.
11:28

arti-201012190232006Hrvatski nogometni reprezentativac Danijel Pranjić igrao je svih 90 minuta za Bayern koji je 6:3 (2:2) pobjedom na gostovanju protiv Stuttgarta izborio plasman u četvrtfinale njemačkog Kupa.

Zanimljivo, prije samo tri dana ova dva sastava su igrala u prvenstvu, a utakmica je završila gotovo identičnim rezultatom - tada je bilo 5:3 za Bayern.

arti-201012220685006Strijelci za Bavarce bili su Ottl (6), Gomez (8), Klose (52, 86), Müller (81) i Ribery (90), dok su poraz domaćina ublažili Pogrebnjak (32, 45) i Delpierre (77). Treba napomenuti i kako je Stuttgart utakmicu završio s devet igrača budući da su isključenja zaradili Boulahrouz (67). i Delpierre (87).

Mario Mandžukić odigrao je prvo poluvrijeme za Wolfsburg koji je na svom terenu izgubio s 3:1 od drugoligaša Energie iz Cottbusa.