Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Danas /

Navijač upao u svlačionicu Engleza i napao Beckhama!

'Prijavili smo slučaj FIFA-i. Upravo je nevjerojatno da pored silnog osiguranja netko došeta do naše svlačionice i radi nered', rekao je glasnogovornik engleske reprezentacije.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

arti-201006180733006Bijesni engleski navijač zaobišao je jako osiguranje i uspio se probiti do svlačionice reprezentacije Engleske gdje je verbalno napao igrače zbog slabe igre protiv Alžira (0:0).

BBC tvrdi da se navijač verbalno sukobio s Davidom Beckhamom, koji je na ovom SP-u član stručnog stožera izbornika Fabija Capella.

arti-201006180772006Glasnovornik engleske selekcije Mark Whittle je izjavio kako su navijača udaljili tjelohranitelji koji štite nogometaši Gordog Albiona.

"Prijavili smo slučaj FIFA-i. Upravo je nevjerojatno da pored silnog osiguranja netko došeta do naše svlačionice i radi nered", dodao je Whittle.

Engleski mediji navode i da su netom prije izgreda u svlačionici bili prinčevi Harry i William.

Na utakmici u Cape Townu bilo je oko 30.000 engleskih navijača koji su zvižducima i zvukovima negodovanja ispratili svoje ljubimce u svlačionicu, ali neki, izgleda, nisu stali samo na tome.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike