Medveščak zabio devet pa primio sedam golova!

Nakon što su u petak u Zagrebu do nogu potukli Linz i slavili s nevjerojatnih 9:0, hokejaši Medveščaka su u 10.

10.10.2010.
23:00

STRIJELCI: 1:0 - Marcel Rodman (3:37), 2:0 - Francois Fortier (8:14), 3:0 - Francois Fortier (8:39), 4:0 - Corry Larose (11:55), 4:1 - Wacey Rabbit (16:50), 5:1 - Francois Bouchard (24:28), 5:2 - Wacey Rabbit (29:35), 5:3 - Marko Lovrenčić (31:44), 6:3 - Rafael Rotter (44:08), 6:4 - Robby Sandrock (54:11), 7:4 - Philipp Pinter (60:00).Nakon što su prije devet dana doživjeli težak poraz (1:6) u zagrebačkom Domu sportova, hokejaši Vienna Capitalsa osvetili su se Medvjedima na svom terenu i slavili 7:4.

Domaćini su krenuli furiozno u utakmicu, te su nakon 12 minuta vodili sa 4:0, a jedini strijelac za Medveščak u prvoj trećini bio je Wacey Rabbit.

Početkom druge trećine Bečani su ponovni stigli do četiri pogotka prednosti, ali potom su Rabbit i Marko Lovrenčić uspjeli smanjiti na 5:3.

Utakmicu je 16 minuta prije kraja rezultatski riješio Rotter golom za 6:3, Robby Sandrock je uspio smanjiti na 6:4, a posljednjih minutu i pol Medveščak je igrao bez vratara.

Rizik se nije isplatio, jer nisu uspjeli smanjiti rezultat, a u posljednjoj sekundi domaći su još i povećali svoju pobjedu.

Nakon 10 kola Medveščak ima 10, a Vienna Capitalsi 12 bodova. U sljedećem kolu u petak Medveščak će u Domu sportova ugostiti KAC iz Klagenfurta.