Ljubavni jadi Hajdukovog igrača: 'Sara, oprosti...'

Na pripremama u dalekoj Turskoj jedan je član Hajdukove ekspedicije posebno nostalgičan za Splitom.

7.2.2011.
21:30

arti-201102070130006U domovini najnovijih hit sapunica jedan nogometaš splitskog Hajduka proživljava svoju igračku i ljubavnu dramu. Iako se na turskoj rivijeri trebao nametnuti Goranu Vučeviću kao glavno vratarsko rješenje, ili bar alternacija oporavljenom Danijelu Subašiću, 21-godišnji Božidar Radošević je upravo odlukom trenera pao u drugi plan.

arti-201102050144006"Ne osjećam se najbolje, znam da mogu i moram pružiti puno više. Nemam potrebe posebno komentirati trenerovu odluku, samo je moram poštovati jer trener je uvijek u pravu što god odlučio. Na meni je da radim kao i do sada, te da ponovno probam izboriti trenerovo povjerenje", izjavio je Radošević za Večernji list.

No, čini se da su u pozadini Radoševićevog naglo pada ljubavni jadi. Talentirani vratar je nedavno prekinuo dugogodišnju vezu s djevojkom Sarom i to je, izgleda, ostavilo posljedice za njemu. Jedan od najpozitivnijih likova u Hajdukovoj svlačionici, kažu svjedoci, više 'nije svoj', pa je iz dalekog Beleka poslao poruku u Split: "Sara, oprosti..." Splitski Hajduk je u ponedjeljak popodne u pripremnoj utakmici u turskom Beleku odigrao 1:1 s poljskim prvakom Lechom iz Poznana. Splićani su poveli pogotkom Marina Ljubičića u 24. minuti, dok su Poljaci izjednačili iz kaznenog udarca kojeg je u 56. minuti realizirao Semir Štilić iz BiH.

Bila je ovo četvrta i posljednja pripremna utakmica Hajduka na pripremama u Turskoj, a Splićani su ubilježili jednu pobjedu i tri neodlučena rezultata. U Beleku su slavili 3:2 protiv ukrajinskoga Obolona, te odigrali 0:0 s bečkom Austrijom, 1:1 s bukureštanskim Dinom te 1:1 s Lechom.