Kranjčar odličan, Tottenham igra reprizu

U susretu četvrtfinala FA Cupa nogometaši Fulhama i Tottenham Hotspura su na Craven Cottageu odigrali 0:0, pa će se o putniku u polufinale odlučivati u uzvratnom dvoboju na White Hart Laneu 24.

6.3.2010.
23:09

arti-201003060164006U sastavu Tottenhama su zaigrala sva tri hrvatska reprezentativac i odigrala su svih 90 minuta.

Luka Modrić je bio pomalo samozatajan, dok je Vedran Ćorluka bio postojan u obrani, s tim da je u samo finišu umalo posremio loptu u vlastitu mrežu. Najbolji je bio Niko Kranjčar, rastrčan i opasan po vrata Fulhama.

U 28. minuti je njegov udarac pod prečku domaći vratar izbio u korner. I u drugom poluvremenu je imao jedan dobar pokušaj, a nekoliko je puta uputio opasne ubačaje pred vratar Fulhama.

U nedjelju se igraju preostala dva četvrtfinalna dvoboja FA Cupa, Chelsea - Stoke City i Reading - Aston Villa.