Karlovac rutinski svladao Rijeku

U posljednjem dvoboju 22. kola Prve HNL nogometaši Karlovca su na svom terenu pobijedili Rijeku 2:0 (2:0) i vratili se na diobu treće pozicije sa Šibenikom.

28.3.2010.
0:06

Karlovac. Stadion Borisa Čavlovića-Čavleka. Gledatelja: 2500. Sudac: Marijo Strahonja (Zagreb). Strijelci: 1:0 - Paracki (35), 2:0 - Bunoza (45).Momčad Igora Pamića je sve riješila već u prvom poluvremenu za samo deset minuta. Prvo je u 35. minuti mrežu Riječana pogodio Goran Paracki, koji je kao junior nosio dres kluba s Kantride.

U samo finišu prvoga dijela novi gol za Karlovac postigao je branič Gordan Bunoza, koja je i standardni član mlade reprezentacije BiH.

U nastavku utakmice tempo je malo pao, a Karlovačni su bez problema zadržali dva gola prednosti i vratili se na treću poziciju ljestvice HNL-a, koju dijele sa Šibenikom.

Oba kluba imaju 40 bodova, četiri manje od drugoplasirane Cibalije i dva više od petog Hajduka.

<inlinemediaobject><imageobject><imagedata fileref="https://net.rtl.hr/i/portal/images/moduli/plavi-top-rub-left.gif"/></imageobject></inlinemediaobject>Ljestvica HNL-a<inlinemediaobject><imageobject><imagedata fileref="https://net.rtl.hr/i/portal/images/moduli/plavi-top-rub.gif"/></imageobject></inlinemediaobject>