Hrvatice propustile svladati Sloveniju

Hrvatska ženska nogometna reprezentacija odigrala je 1:1 u gostima kod Slovenije. Hrvatice su vodile do 65. minute kada su domaće igračice nakon pogreške gostujuće obrane izborile remi.

12.3.2010.
23:24

U slovenskom Kidričevu na igralištu s umjetnom travom hrvatske reprezentativke su povele u 28. minuti pogotkom Osječanke Maje Joščak i apsolutno su dominirala prvim poluvremenom.

U drugom poluvremenu je hrvatski izbornik Dean Klafurić na teren poslao novih sedam igračica, očekivano je pao i tempo igre, a Slovenke su uspjele poravnati nakon pogreške hrvatske obrane u 65. minuti.

Već za dva dana u Zagrebu, na stadionu HAŠK-a koji također ima umjetnu travu, Hrvatska i Slovenija igrat će svojevrsni uzvrat, a kvalifikacijske utakmice s Estonijom i Islandom na rasporedu su 27. i 31. ožujka, piše na stranicama Hrvatskog nogometnog saveza.