Fenomenalni Hrvat zabio hat-trick u 37 minuta!

Nogometaš Kaiserslauterna Srđan Lakić ponovno je zabriljirao te je svojim prvim hat-trickom u Njemačkoj protiv Arminije odveo suigrače u osminu finala Kupa.

27.10.2010.
1:09

Srđan Lakić je bio jedini strijelac svoje momčadi u pobjedi 3:0 protiv Arminije. Prvi gol je zabio u 11. minuti, dok je tri minute prije kraja poluvremena povećao prednost svoje momčadi.

Treći pogodak, kojim je ove sezone stigao do brojke 9, postigao je u 48. minuti i odveo svoj klub u osminu finala. U visokoj pobjedi Kaiserslauterna čitavu utakmicu odigrao je i novi hrvatski reprezentativni veznjak Ivo Iličević.

Wolfsburg je s 3:1 slavio kod Victorije, a bivši napadač Dinama Mario Mandžukić je za goste prvi put odradio svih 90 minuta. Imao je i nekoliko prilika za pogodak, no nije se uspio upisati na listu strijelaca.

Posljednja momčad Bundeslige Köln, je nakon odlaska Zvonimira Solde, slavila s 3:0 protiv Münchena 1860 . Na terenu se najviše istaknuo Lukas Podolski, koji je namjestio prva dva gola Lanigu i Novakoviću i onda sam zatresao mrežu.

Bayern se na svom terenu borio s Werderom i na kraju slavio s 2:1. Gosti su poveli već u drugoj minuti preko Pizzara, a izjednačio je Schweinsteiger u 27. minuti.

Isti igrač je u 74. minuti doveo Bayern u vodstvo, a gosti, koji su u nastavku utakmice bili bolji, nisu uspjeli nadoknaditi zaostatak.

Danijel Pranjić igrao je za Bayern sve do treće minute sudačke nadoknade, dok je Ivica Olić ušao u igru u 81. minuti.

Ivan Rakitić odigrao je čitavu utakmicu za Schalke 04 koji je s minimalnih 1-0 kao gost svladao drugoligaša FSV Frankfurt. Gol za prolazak postigao je Jurado u 12. minuti.

Bayern - Werder 2:1 Kaiserslautern - Arminia 3:0 Victoria - Wolfsburg 1:3 Koblenz - Hertha 2:1 Greuther Fuerth - Augsburg 2:4 (produžeci) Koeln - Muenchen 1860 3:0 Energie - Freiburg 2:1 FSV Frankfurt - Schalke 04 0:1