Evo zašto u Bosni kažu: 'Jedan je Edin Džeko!'

Nogometaši Arsenala prošli su u osminu finala engleskog FA Kupa, dok se Manchester City spasio ispadanja od trećeligaša Notts Countya. Junak bogate momčadi iz Manchestera bio je Edin Džeko.

30.1.2011.
19:45

arti-201101150293006Arsenal je kod kuće ugostio trećeligaša Huddersfield Town, kojeg su uspjeli izbaciti tek pogotkom Cesca Fabregasa iz kaznenog udarca šest minuta prije kraja za konačnih 2:1.

arti-201101160070006Arsenal je poveo autogolom Clarkea 23. minuti, a potom su ostali bez isključenoga Squillacija u 42. Trećeligaš je uspio poravnati na 1:1 preko Leeja u 68., no Topnici su i s igračem manje ipak došli do prolaza.

arti-201101250645006Trećeligaš Notts County, kojeg vodi bivši igrač Manchester Uniteda, Paul Ince, vodio je protiv Manchester Citya sve do 82. minute, kada je Edin Džeko spasio City i osigurao novu utakmicu.

arti-201101150263006Stoke City je pogotkom Hutha u 81. minuti izbacio u gostima Wolverhampton, za koji je Milijaš u sudačkoj nadoknadi promašio penal. West Ham United je prošao pobjedom kod kuće protiv Nottingham Foresta od 3:2.