Dobio po džepu zbog riječi 'šupak'!

Tako se to radi u Bundesligi. Napadač Stuttgarta strogo je kažnjen od strane svog kluba jer je na na subotnjem gostovanju kod Petrićeva HSV-a izvrijeđao suca i dobio crveni karton.

29.11.2010.
18:05

arti-201011270215006HSV je kod kuće 4:2 slavio protiv Stuttgarta, a hrvatski napadač Mladen Petrić zabio je četvrti pogodak sezone za 3:1 u 56. minuti.

Ipak, utakmicu je usmjerio događaj iz 14. minute kad je nakon prekršaja Niedermeiera na Mladenu Petriću, Marica dobio dva žuta kartona zbog prigovora sucu. Prvo mu je prišao i ljutito protestirao zbog prekršaja, a kad je vidio da mu sudac Wolfganga Starka dao žuti karton, nazvao je uglednog arbitra 'šupkom' i ekspresno dobio drugu javnu opomenu.

Vodstvo Stuttgarta također je reagiralo ekspresno i Rumunja kaznilo sa čak 50.000 eura.