Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
TRAGEDIJA NA MATURALCU /

Učenik iz porečke srednje škole poginuo na maturalnom putovanju u Pragu

'Kao ravnatelj škole osjećam se užasno loše. Nisam bio prisutan, odnosno nisam bio na tom putovanju. Izražavam najdublju sućut roditeljima i cijeloj obitelji', poručio je ravnatelj škole

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Maturant porečke srednje škole poginuo je na maturalnom putovanju u Pragu, pišu 24sata.

"Još uvijek čekamo izvješće od strane tamošnje policije", rekao je ravnatelj Krešimir Bronić iz srednje škole "Mate Balote" u Poreču za 24sata i dodao da je izvršen policijski uviđaj nakon kojeg će biti poznato što se točno dogodilo.

"Kao ravnatelj škole osjećam se užasno loše. Nisam bio prisutan odnosno nisam bio na tom putu. Izražavam najdublju sućut roditeljima i cijeloj obitelji u ime cijele škole i svoje ime. Jako sam pod stresom i razumite me, ne mogu više od šoka govoriti", kroz suze je kratko kazao vidno potreseni ravnatelj.

Dodao je i da se sve dogodilo oko ponoći u petak na subotu te da je na putovanje otišlo 87 učenika s četiri profesora.

"Otišli su na maturalno putovanje u četvrtak a trebali su ostati do nedjelje, no zbog cijele situacije koja je sve duboko potresla, već su u subotu krenuli prema kući", kazao je Bronić.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike